SB_PR_SVK

Forum pre ogame maniakov!

HomeHome  PortailPortail  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

DIPLOMACIA S ALI APF

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
marinfi

Number of posts : 17
Registration date : 2008-03-04

PostSubject: Re: DIPLOMACIA S ALI APF   Mon May 12, 2008 11:39 pm

Missecc wrote:
Zdravim pani,

nie je co riesit. Vojna je tu a vitaz moze byt len jeden. Preto sa snazte chranit zdroje, stavajte VTcka v prvom rade, pokial nemate flotilu musite chranit zdroje, robte s nimi FS aj so zdrojmi, stavajte lodenice tak aby ste dokazali v kratkej dobe postavit tazku lod, a potom stavajte lode, zoskupujte a chrante pod FS ..... coskoro kazdy z nas bude tvrdo bojovat, kazdy musime prispiet, nejde len donekonecna pytat par hracov o pomoc a ani nie je mozne aby par hracov vyhralo vojnu .... proste mobilizujte ...

Suhlasim s Misseccom. To ze je vojna je fakt. To nezmenime, aj keby sme si tu my odhlasovali, ze chceme mier, nezalezi to len na nas. V prvom rade Si musite uvedomit, ze normalne mozete hrat aj cez vojnu. Musite ale ako to Missecc nazval mobilizovat a dodrziavat urcite zakonitosti vyplivajuce z dobrej organizacie casu a rozmiestnenia. Ja osobne som bol v uni 1 prvy skoro 2 tyzdne, kym som neurobil zly utok a bol som 8 zrazu. Dalsia rana pre mna bola, ked sme chceli ist utok na A.P.F a nejako to nevyslo a dali ma dole celeho (sa to obratilo proti mne ludovo povedane). Sup zrazu som bol 19-ty. Ale nezlozil som sa aj ked som chcel este predtym ako ma znicili par dni uz skoncit. To ako ma znicili ma praveze nastartovalo. Prve co som urobil boli vtcka. Hned po tom ako som ich uz mal dost, som zacal davat dokopy suroviny a stavat tazke lode. Teraz som aktualne 12-ty a to sme stale vo vojne, boli sme v nej aj ked ma zbicili a sme v nej aj teraz. Zamyslite sa nad tym. Dajte si to v hlave dokopy a uvedomte si, ci vobec chcete hrat disciplinovane s riadnym rozvrhom, alebo nie a v opacnom pripade budete koncit ako vacsina hracov so znicenou flotilou aj niekolko krat do mesiaca.
Nemyslim si osobne, ze dostavame na frak od A.P.F, lebo nam neznicila tych par hracov, ktory tuto hru beru vazne, skor opacne....
Zamyslite sa nad tym co som tu napisal, lebo mate len 2 moznosti v tejto hre a to byt predator medzi pocitacmi Laughing alebo byt lama, ktoru casom budu ostatni hraci raidovat.
Som proti spojenectvu z A.P.F, maximalne by som s nimi urovil dohodu o neutoceni, ale to aj tak nezmeni fakt, ze zacnem nechavat flotilu na planete lol!
Back to top Go down
View user profile

DIPLOMACIA S ALI APF
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2